Template Entities (1.0.0-alpha8) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Book
kn: ಪುಸ್ತಕ

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Templates
kn: ಮಾದರಿಗಳು

en: New
kn: ಹೊಸ

en: About
kn: ಕುರಿತು
