Template Entities (1.0.0-alpha8) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Book
ne: पुस्तक

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored by
ne: लेखक

en: Source
ne: स्रोत

en: Configure block
ne: ब्लकहरु कन्फिगर गर्नुहोस्

en: New
ne: नयाँ

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Bundle
ne: पोका
