Template Entities (1.0.0-alpha8) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Book
te: పుస్తకం

en: Back
te: వెనక్కి

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Source
te: మూలం

en: About
te: గురించి
