Template Entities (1.0.0-alpha8) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Back
vi: Trở lại

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Template
vi: Mẫu

en: Source
vi: Nguồn

en: Configure block
vi: Cấu hình khối nội dung

en: Source type
vi: Kiểu nguồn

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: New
vi: Mới

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu
