Template Entities (1.0.0-alpha9) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: Book
bo: དེབ

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Source
bo: ཁུངས

en: Configure block
bo: ལྷུ་ལག་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: New
bo: གསར་བ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Bundles
bo: སྡེབ
