Template Entities (1.0.0-alpha9) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Book
he: ספר

en: Back
he: אחורה

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Source
he: מקור

en: Configure block
he: הגדרות בלוק

en: Source type
he: סוג מקור

en: Changed
he: השתנה

en: New
he: חדש

en: Plugin settings
he: הגדרות פלאגין

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Bundle
he: חבילה

en: Publishing status
he: מפורסם
