Template Entities (1.0.0-alpha9) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Book
ku: پەڕتووک

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Configure block
ku: بلۆکەکان ڕێک بخە

en: About
ku: دەربارە
