Template Entities (1.0.0-alpha9) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Book
sk: Rezervácia

en: Back
sk: Späť

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored by
sk: Autor

en: Template
sk: Šablóna

en: Source
sk: Zdroj

en: Configure block
sk: Nastaviť blok

en: Source type
sk: Typ zdroja

en: Changed
sk: Zmenené

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Bundle
sk: Zväzok
