Template Entities (1.0.0-alpha9) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Book
sq: Libri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Configure block
sq: Konfiguro bllokun

en: About
sq: Informacione
