Template Entities (1.0.0-alpha9) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Book
uk: Книга

en: Back
uk: Назад

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Authored by
uk: Автор

en: Template
uk: Шаблон

en: template
uk: шаблон

en: Source
uk: Джерело

en: Configure block
uk: Налаштувати блок

en: Source type
uk: Тип джерела

en: Changed
uk: Змінено

en: Templates
uk: Шаблони

en: New
uk: Нові

en: Plugin settings
uk: Налаштування плаґіну

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Bundles
uk: Пакети

en: Bundle
uk: Пакет

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Add Template
uk: Додати шаблон

en: templates
uk: шаблони

en: Copy translations
uk: Копіювати переклади

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
