Template Entities (1.0.0-alpha12) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Book
ar: الوثيقة

en: Back
ar: رجوع

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Template
ar: القالب

en: Source
ar: المصدر

en: Configure block
ar: ضبط الصندوق

en: Source type
ar: نوع المصدر

en: Changed
ar: تم التغير

en: Templates
ar: القوالب

en: New
ar: جديد

en: Plugin settings
ar: إعدادات البرنامج الملحق

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Bundle
ar: الحزمة
