Template Entities (1.0.0-alpha12) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: Overview
da: Overblik

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Book
da: Bog

en: Back
da: Tilbage

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Template
da: Skabelon

en: template
da: skabelon

en: Source
da: Kilde

en: Configure block
da: Indstil blok

en: Source type
da: Kildetype

en: Changed
da: Ændret

en: Templates
da: Skabeloner

en: New
da: Ny

en: Plugin settings
da: Plugin-indstillinger

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: Add custom block
da: Tilføj brugerdefineret blok
