Template Entities (1.0.0-alpha12) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: Book
fil: Aklat

en: Back
fil: Bumalik

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: Configure block
fil: Ayusin ang mga tipak
