Template Entities (1.0.0-alpha12) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Book
hr: Knjiga

en: Back
hr: Natrag

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored by
hr: Autor

en: Template
hr: Predložak

en: Source
hr: Izvor

en: Configure block
hr: Uredi blok

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Add Template
hr: Dodaj predložak
