Template Entities (1.0.0-alpha12) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Source
mg: Loharano

en: Configure block
mg: Fanamboarana blaoky
