Template Entities (1.0.0-alpha11) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Overview
ru: Обзор

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Book
ru: Книга

en: Back
ru: Назад

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Authored by
ru: Автор

en: Template
ru: Шаблон

en: template
ru: шаблон

en: Source
ru: Источник

en: Configure block
ru: Настроить блок

en: Source type
ru: Тип источника

en: Changed
ru: Изменение

en: Templates
ru: Шаблоны

en: New
ru: Новое

en: Plugin settings
ru: Настройки плагина

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Bundles
ru: Наборы

en: Bundle
ru: Набор

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: Add Template
ru: Добавить шаблон

en: templates
ru: шаблоны

en: Add custom block
ru: Добавить блок

en: Block content
ru: Блокировать содержимое

en: Content blocks
ru: Контент-блоки
