Template Suggester (2.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Template
be: Шаблон

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
