Template Suggester (2.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: Template
cs: Šablona

en: The maximum length of the field in characters.
cs: Maximální délka pole (počet znaků)

en: Text value
cs: Textová hodnota

en: %name: may not be longer than @max characters.
cs: %name: nesmí být delší než @max znaků.
