Template Suggester (2.0.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Maximum length
de: Maximallänge

en: Template
de: Vorlage

en: The maximum length of the field in characters.
de: Die Maximallänge des Feldes in Zeichen

en: Text value
de: Textwert

en: %name: may not be longer than @max characters.
de: %name: darf nicht länger sein als @max Zeichen.
