Template Suggester (2.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Maximum length
es: Longitud máxima

en: Template
es: Plantilla

en: The maximum length of the field in characters.
es: Longitud máxima del campo en caracteres.

en: Text value
es: Valor de texto

en: %name: may not be longer than @max characters.
es: %name: no puede ser mayor que de @max los caracteres.
