Template Suggester (2.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Maximum length
id: Panjang maksimum

en: The maximum length of the field in characters.
id: Panjang maksimum field dalam karakter.

en: Text value
id: Isi teks

en: %name: may not be longer than @max characters.
id: %name: tidak boleh lebih panjang dari @max karakter.
