Template Suggester (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Maximum length
ar: أقصى طول

en: Template
ar: القالب

en: The maximum length of the field in characters.
ar: أقصى طول للحقل بعدد الحروف.

en: %name: may not be longer than @max characters.
ar: %name: لايكون اطول من  @max احرف.
