Template Suggester (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Template
ca: Plantilla

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.
