Template Suggester (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: The maximum length of the field in characters.
el: Το μέγιστο μήκος του πεδίου σε χαρακτήρες.

en: Text value
el: Τιμή κειμένου

en: %name: may not be longer than @max characters.
el: Το %name: δεν πρέπει να υπερβαίνει τους @max χαρακτήρες.
