Template Suggester (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Template
pl: Szablon

en: The maximum length of the field in characters.
pl: Maksymalna liczba znaków w polu.

en: Text value
pl: Wartość tekstowa

en: %name: may not be longer than @max characters.
pl: %name: nie może być dłuższe niż @max znaków.
