Template Suggester (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Maximum length
ru: Максимальная длина

en: Template
ru: Шаблон

en: The maximum length of the field in characters.
ru: Максимальная длина поля в символах.

en: Text value
ru: Текстовое значение

en: %name: may not be longer than @max characters.
ru: %name: не может превышать @max символов.
