Template Suggester (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: Template
uk: Шаблон

en: The maximum length of the field in characters.
uk: Максимальна довжина поля в символах.

en: Text value
uk: Текстове значення

en: %name: may not be longer than @max characters.
uk: %name: має перевищувати @max символів.
