Template Whisperer (4.0.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: never
az: heç vaxt

en: ID
az: İD

en: Node
az: Material

en: Count
az: Say

en: General
az: Əsas

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: Entity
az: Entiti

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb
