Template Whisperer (4.0.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: never
he: אף פעם

en: Node
he: פריט תוכן

en: Count
he: כמות

en: General
he: כללי

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Entity
he: יישות

en: Used in
he: משמש ב-

en: About
he: אודות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Edit suggestion
he: עריכת הצעה

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: Reference type
he: סוג רפרנס
