Template Whisperer (4.0.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: never
uk: ніколи

en: Node
uk: Матеріал

en: Count
uk: Лічильник

en: General
uk: Загальне

en: Display name
uk: Назва

en: Entity
uk: Сутність

en: Used in
uk: Використано в

en: Lookup
uk: Пошук

en: About
uk: Про модуль

en: Suggestions
uk: Пропозиції

en: Suggestion
uk: Пропозиція

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: Reference type
uk: Тип посилання

en: 1 place | @count places
uk[0]: @count місце
uk[1]: @count місця
uk[2]: @count місць

en: Registering module
uk: Реєстрація модуля
