Template Whisperer (4.0.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Name
dz: མིང་།

en: never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་
