Template Whisperer (4.0.1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Name
el: Όνομα

en: never
el: ποτέ

en: Node
el: Κόμβος

en: Count
el: Αρίθμηση

en: General
el: Γενικά

en: Display name
el: Εμφάνιση ονόματος

en: Entity
el: Οντότητα

en: Used in
el: Χρησιμοποιείται σε

en: About
el: Περί

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Not restricted
el: Χωρίς περιορισμό

en: Reference type
el: Τύπος αναφοράς

en: Registering module
el: Καταχώρηση μονάδας
