Template Whisperer (4.0.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Name
kk: Аты

en: never
kk: ешқашан

en: Node
kk: Түйін

en: Count
kk: Саны

en: General
kk: Басты
