Template Whisperer (4.0.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Name
ps: نوم

en: never
ps: هيڅکله

en: ID
ps: پېژند

en: Count
ps: شمیر

en: General
ps: ټوليز

en: About
ps: په اړه
