Template Whisperer (4.0.1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Name
sk: Názov

en: never
sk: nikdy

en: Node
sk: Uzol

en: Count
sk: Počet

en: General
sk: Všeobecné

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: Entity
sk: Entita

en: Used in
sk: Použité v

en: About
sk: Informácie o

en: Suggestions
sk: Návrhy

en: Suggestion
sk: Návrh

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Not restricted
sk: Neobmedzené
