Template Whisperer (4.0.2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: never
ar: أبدا

en: ID
ar: المعرف ID

en: Node
ar: العقدة

en: Count
ar: العدد

en: Display name
ar: اسم العرض

en: Entity
ar: الكيان

en: Used in
ar: مستخدمة في

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Not restricted
ar: غير مقيد

en: Reference type
ar: نوع المرجع
