Template Whisperer (4.0.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Name
bs: Ime

en: never
bs: nikad

en: Node
bs: Nod

en: Used in
bs: Koristi se u
