Template Whisperer (4.0.2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Name
hr: Naziv

en: never
hr: nikada

en: Count
hr: Broj

en: Used in
hr: Korišteno u

en: About
hr: Opis

en: Suggestions
hr: Prijedlozi

en: Suggestion
hr: Prijedlog

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno
