Template Whisperer (4.0.2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Name
id: Nama

en: never
id: tidak pernah

en: Count
id: Jumlah

en: Display name
id: Nama tampilan

en: Entity
id: Entitas

en: Used in
id: Digunakan di

en: About
id: Tentang

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Not restricted
id: Tidak dibatasi

en: Reference type
id: Tipe rujukan

en: 1 place | @count places
id[0]: 1 tempat
id[1]: @count tempat

en: Registering module
id: Mendaftarkan modul
