Template Whisperer (4.0.2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Name
lv: Nosaukums

en: never
lv: nekad

en: Node
lv: Mezgls

en: Count
lv: Skaits

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Entity
lv: Entītija

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: About
lv: Par

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: 1 place | @count places
lv[0]: @count vieta
lv[1]: @count vietas
lv[2]: @count vietas
