Template Whisperer (4.0.3) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Name
da: Navn

en: never
da: aldrig

en: Node
da: Indholdselement

en: Count
da: Antal

en: Display name
da: Display

en: Used in
da: Brugt i

en: About
da: Om

en: Suggestions
da: Forslag

en: Suggestion
da: Forslag

en: Entity type
da: Entity-type

en: Not restricted
da: Ikke begrænset

en: Reference type
da: Referencetype

en: 1 place | @count places
da[0]: 1 sted
da[1]: @count steder

en: Registering module
da: Registrerer modul
