Template Whisperer (4.0.3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: never
km: កុំ​

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Count
km: រាប់

en: Used in
km: បាន​ប្រើ​ក្នុង

en: About
km: អំពី

en: Not restricted
km: មិន​ត្រូវ​បាន​​ដាក់​កម្រិត
