Template Whisperer (4.0.3) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: never
kn: ಎಂದೂ ಇಲ್ಲ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Lookup
kn: ಲುಕ್ಅಪ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Suggestions
kn: ಸಲಹೆಗಳು
