Template Whisperer (4.0.3) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Name
oc: Nom

en: never
oc: pas jamai

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Node
oc: Nosèl

en: Count
oc: Descompte

en: Display name
oc: Nom de l'afichatge

en: Entity
oc: Entitat

en: Used in
oc: Utilizat dans

en: About
oc: A prepaus

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Not restricted
oc: Pas restreint
