Template Whisperer (4.0.3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: never
th: ไม่เคย

en: ID
th: ไอดี

en: Count
th: จำนวน

en: Display name
th: ชื่อที่แสดง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Not restricted
th: ไม่จำกัด
