Template Whisperer (4.0.4) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Name
ne: नाम

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: ID
ne: परिचय

en: Node
ne: नोड

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: About
ne: बारेमा
