Template Whisperer (4.0.4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Name
ur: نام

en: never
ur: کبھی نہیں

en: ID
ur: شناخت

en: Node
ur: نوڈ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
