Template Whisperer (4.0.4) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Name
et: Nimi

en: never
et: mitte kunagi

en: Node
et: Postitus

en: Count
et: Arv

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Entity
et: Olem

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: About
et: Programmist

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Reference type
et: Viite tüüp

en: 1 place | @count places
et[0]: 1 asukoht
et[1]: @count asukohta

en: Registering module
et: Registreerin moodulit
