Template Whisperer (4.0.4) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Name
is: Nafn

en: never
is: aldrei

en: ID
is: Kenni

en: Node
is: Nóða

en: Display name
is: Birta nafn

en: About
is: Um

en: Not restricted
is: Ekki takmarkað
