Template Whisperer (4.0.4) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: never
sr: никада

en: ID
sr: ИД

en: Entity type
sr: Тип ентитета
